RSS

Четвер, 23.01.2025
Реклама

Опубліковано: 22.10.2012 о 16:36. Розділ: Oгляди/тести
Що ж буде після закінчення ери сенсорних екранів... 
Вихід першого смартфону Apple зробив переворот в мобільній індустрії, і виробники разом з розробниками програм кинулися по максимуму розвивати жести, сенсорні дисплеї та інші елементи, що спрощують користування телефоном. Але рано чи пізно всі можливості нинішніх сенсорних екранів будуть вичерпані. Чим мобільники майбутнього зможуть зацікавити покупця? Видання Technology Review знайшло відповідь на це питання.


Одним з перспективних напрямків розвитку може стати управління жестами. Ні, не пальцями по екрану, як зараз. А пальцями в повітрі, коли сам телефон лежить у кишені. Так можна, наприклад, міняти гучність музики, перемотувати трек вперед або назад та інші речі, які б хотілося робити, не дістаючи сам апарат. Microsoft якраз зайнята розробкою такого проекту під назвою Digits. Це браслет, який зчитує інформацію з жестів пальцями і трансформує їх в команди смартфону. 


Сама технологія проста і дешева, а в планах Microsoft - зробити пристрій у вигляді компактного браслета, який зможе носити навіть дитина.

На думку розробників Digits, інтерфейси мобільних пристроїв не розвиваються через обмеження, що накладаються нинішніми сенсорними екранами. Використання власних рук і пальців в якості пульта дистанційного керування дозволить придумувати нові способи взаємодії з електронікою.


Ще одним напрямом розвитку екранів, може стати повернення до реальних фізичних кнопок. Але ці кнопки будуть змінюватися в залежності від вимог додатків. Планується, що на екрані буде додатковий шар матеріалу, який під впливом електричного струму сформує фізичну кнопку там, де потрібно. Прототип технології SlickFeel здатний імітувати на звичайній рівній поверхні фізичні кнопки, наприклад, слайдер розблокування екрана.

Також екран може навчитися розпізнавати людину завдяки особливостям шкіри. З такою можливістю програми зможуть відстежувати, наприклад, які зміни в документи вносилися окремими людьми. Така технологія дозволить працювати зі смартфоном і планшетом кільком людям, ніби вони працюють зі своїм персональним пристроєм. Інформація не буде перемішуватися.

Читайте також:
Реклама

Рейтинг: 4.0

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Переглядів: 3493. Джерело: today.mts.com.ua
 



Реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

  Система Orphus