RSS

Понеділок, 25.11.2024
Реклама

Опубліковано: 24.11.2012 о 14:18. Розділ: Oгляди/тести
Огляд: Samsung Galaxy Ace II – надійність і стабільність за доступну ціну 
Сьогодні ми поговоримо про флагман серед смартфонів середнього цінового сегменту Samsung - Galaxy Ace II. Даний смартфон був представлений на MWC 2012 і невдовзі після виставки поступив у продаж в Європі і світі, тим не менш за короткий час він встиг завоювати прихильність серед пересічних користувачів поєднанням багатофункціональності і ціни.


Дизайн смартфону є стандартним як для модельного ряду Samsung, тобто під дисплеєм є присутня фізична клавіша ( кнопка ) за допомогою якої смартфон можна виводити з режиму очікування, з правого боку клавіша включення-блокуваня, з лівого боку знаходиться слот для карт пам’яті і клавіша для регулювання гучності, зверху роз’єм 3.5 мм для гарнітури і виїмка для зняття задньої панелі, знизу мікрофон і роз’єм MicroUSB. 

Корпус виготовлений з пластика, а саме: з переду глянцевий, фактурний ззаду і матовий по боках. В продажі смартфон доступний в двох кольорах: чоному і білому.  


Тепер поговоримо про технічні характеристики цього дивайсу. Galaxy Ace 2 оснащений 3,8 дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 480х800 пікселів. Матриця дисплея смартфона - PLS TFT, вона є альтернативою більш дорогої IPS, і має в порівнянні з нею як переваги, так і недоліки. Переваги полягають у більш високій щільності пікселів, низькому енергоспоживанні і якіснішій передачі кольору, а недолік полягає в невеликій контрастності матриці. 

У Ace 2 встановлена платформа ST Ericsson NovaThor U8500, в основі якої лежить двоядерний процесор ARM Cortex-A9, тактова частота використованого процесора - 800 Мгц, це є максимальний показник і розігнати сильніше чип не вийде. Це все працює у зв'язці з відеоприскорювачем Mali-400. Пристрій оснащений 768 Мб оперативної пам'яті, з них 555 Мб доступно користувачеві, але після завантаження пристрою вільними залишаються близько 260 Мб. Внутрішня пам'ять становить лише 1 ГБ.


Операційною системою смартфона виступає Android 2.3.6., про оновлення до «четвірки», поки що нічого не відомо. А ось версія інтерфейсу TouchWiz нова, це вже сучасна 4.0. У нижній частині кожного екрану є рядок швидкого доступу до функціонала. Тут набір стандартний - телефонія, контакти, повідомлення і перехід в основне меню. Меню доступу до бездротових з'єднань, «випадаюче», з верхньої частини екрану, воно містить звичайні кнопки, такі як Wi-Fi, Bluetooth, GPS, автоповорот екрану і беззвучний режим, там ж показуються нові SMS, повідомлення з соціальних мереж та інше. Для налаштування параметрів дисплея можна встановити відповідний віджет: в ньому є зміна яскравості, вибір тайм-ауту екрану, кнопка режиму енергозбереження. З програм є органайзер, годинник, безліч віджетів, календар, будильник, міні-щоденник, нотатки та завдання, Polaris Office для перегляду і редагування документів, від Google смартфону дісталися месенджери, клієнт електронної пошти, карти, навігація і т.д.. Також є Voice talk яке є не зовсім те, що голосова команда, цей додаток більш інтелектуально уміє відправляти повідомлення, набирати потрібні номери, орієнтуватися на карті, відтворювати музику, робити нотатки та інше, майже як Siri в iPhone.


Основна камера у Ace 2 5-ти мегапіксельна (2592x1944) з автофокусом і LED-спалахом, також є система автовизначення посмішок у кадрі, а також режими одиночної, серійної та панорамної зйомок, фронтальна камера 0.3 мегапікселя. Якість знімків хороша, в умовах недостатнього освітлення трохи знижується (що закономірно), але в цілому камера не погана.


Ємність батареї становить 1500 мАг, тобто 5,7 Вт/год, але з енергозбереженням у смартфона все добре, тому в режимі очікування, він енергії практично не витрачає. Також у смартфоні є GPRS, модуль Wi-Fi і Bluetooth.


Отже, Galaxy Ace II володіє кращою в своєму класі камерою, відмінним дисплеєм, хорошою продуктивністю, чудовою якістю збірки і типом використовуваних матеріалів.

Плюси:
+ Якість збірки
+ Матеріали корпусу
+ Дисплей
+ Платформа
+ Ергономіка
+ Камера
+ Наявність фронтальної камери
+ Час автономної роботи

Мінуси:
- Відсутність датчика освітленості
- Застаріла ОС
- Браузер

Автор: Василь Дяків

Читайте також:
Реклама

Рейтинг: 4.8

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Переглядів: 5362. Джерело: itechnology.org.ua
 



Реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

  Система Orphus